0
Bambu Çorap Nedir?

Bambu Çorap Nedir?

Bizler bambunun bu artı özelliklerini, en çok kullanmış olduğumuz giysilerden biri olan çorapla ile birleştirdiğimiz de ve üzerine de biraz özellik kattığımızda tam olarak kişiye özel kaliteli bambu ipliğinden yapılmış çoraplar çıkmıştır. Bambunun kalitesinden ilham alınarak üretmiş olduğumuz çorapların özelliklerine gelecek olursak,

·         Bambu üretimli çoraplarımız terletmez ve ayaklarınızı serin tutar.

·         Bambu anti bakteriyel bir yapıda olduğundan dolayı ayaklardan alınan hastalık ve bulaşıcı zararlı maddeler ile karşılaşmanızı önler.

·         Tamamen el işçiliği olan çoraplarımız ayaklarınızı rahatsız etmez ve dikişsiz burun özelliğine sahiptir.

·         Çoraplarımız elyafın en yumuşağıdır. Bu nedenle ayaklarınızda yumuşak bir dokunuş ve konforu rahatlıkla hissedebilirsiniz.

·         Bambudan üretilmiş olan çoraplarımız ayak ölçünüze göre özel olarak üretilir. Bu sayede de maksimum ayak uyumu ile sizlere konforu sunar.

Sevdiklerinize kaliteli bir hediye almak istiyor ve hediyeniz yararlı bir şekilde kullanılsın istiyorsanız mutlaka kişiye özel isimli çorap ürünlerimizi incelemelisiniz. Bu sayede onlara ne kadar değer verdiğinizi ve özel olduklarını hissettirebilirsiniz. En uygun bambu çoraplar için hemen sitemizi inceleyebilirsiniz. Bizlere soru sormak veya çorap siparişi vermek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle kolayca irtibat kurabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.