+90 850 755 90 15

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediyesi

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediyesi

Yılbaşı İçin Çorap Hediyesi

Yılbaşı, ülkemizde ve dünyada yeni yılın gelişinin kutlandığı çok özel bir gündür. Yılbaşı etkinliklerinde süregelen alışkanlıklarla beraber, insanlar birbirlerine hediye vermeyi bir alışkanlık haline getirmiştir. Artık birbirine benzeyen hediyeler ise aslında hediyeleşme kavramını daha da zor bir duruma sokmuştur. Bunun için firmamızın ürettiği ve her kişiye özel şekilde tasarlanan VIP çorapları tercih etmek, yılbaşında farklı ve önemli bir hediye almanın en güzel yoludur.

Çorap Üretiminin Değeri

Ülkemiz, dünya çorap üreticiliği sırasında ikinci sırada bulunmaktadır. Bu da, dünyada çorap kullanımı ve seçiminin ne kadar önemli olduğunu bizle gösterir. Kendi koleksiyonumuzda bulunan VIP çoraplar sayesinde, artık müşteriler hediye alabilecek durumlarda istedikleri tarza uygun seçimler yapabilirler. Sadece moda ve tasarım konusunda değil; aynı zamanda sağlık ve hijyen konusunda da büyük bir özene sahip olan kişiler, yine VIP çorap hediye tercihi ile doğru bir karar vermiş olurlar.

Yılbaşı Çorap Hediyeleri Nasıl Alınır?

7 gün 24 saat boyunca açık olan online sitemiz sayesinde, yılbaşı için verilecek olan özel çorap siparişleri anında sisteme alınmaktadır. Müşteriler, istedikleri renk ve modellerde VIP çorap siparişi verirken; aynı zamanda çorabın üzerine yazılacak yazılarda, eğlenceli sözlerde ve isimlerde de yine kullanım serbestliğine sahip olacaktır. Fabrikalarda yapılacak özel üretimlerin hemen ardından, ahşap kutusu içerisinde müşterilere kargo yollanır. Kargoların geliş süresi 3 iş gününü geçmeyecektir.