0
Neden Kişiye Özel Çorap Hediye Etmelisiniz?

Neden Kişiye Özel Çorap Hediye Etmelisiniz?

Neden Kişiye Özel Çorap Hediye Etmelisiniz?

Kişiye özel çorap üretimi, son yıllarda piyasalarda patlayan bir sektör haline gelmiştir. Çünkü hem ayak sağlığına önem veren, hem de kendisine ait ismini çorabına yazdırmak isteyen insanlar kişiye özel çorapları tercih etmektedir. Ayak sağlığının korunması amacıyla bambu iplerinin kullanıldığı bu çoraplarda, ayrıca terlemeyi önleyecek anti bakteriyel bir form da bulunmaktadır.

Kişiye Göre Özel Çorapların Formunda Neler Vardır?

Kişiye özel çoraplarda, ilk önce istenilen ayak numarasına ve isme özel bir üretim gerçekleştirilir. Çorapların yapısı sayesinde, sıkmadan kaynaklı kan akış problemleri meydana gelmeyecektir. Sağlıklı malzeme tercihiyle beraber, ayağın yaşam kalitesini arttıracak bir çorap kullanımı gerçekleştirilir. 10’dan fazla renk seçeneğiyle, müşteriler sitemiz üzerinden istedikleri kombine uygun çorap seçiminde bulunabilirler. En sağlıklı malzemelerle üretilen kişiye özel çoraplar sayesinde, ayaklar herhangi bir şekilde terlemeyecektir. Akıllı iplik teknolojisiyle beraber, aslında ayak sağlığı her zaman en hijyenik şekilde tutulmaya çalışılmaktadır.

Kişiye Özel Çorapların Siparişi

Sitemizin satın alma kısmına girecek olan müşterilerin, istedikleri renk ve tarzı seçmeleri gerekmektedir. Ardından gerçekleştirmeleri gereken; satın alınacak çorabın ayak numarasını seçmektir. Kişiye özel çorap adı verilmesinin nedeni olan isim, cümle veya komik bir kısaltma yazdırma seçeneği ise bu noktada devreye girer. Bütün işlemleri gerçekleştiren müşteriler, satın alma ekranından ödemelerini tamamlarlar. Satın alınan kişiye özel çoraplar, 3 iş günü içerisinde sahiplerine ulaşacaklardır.